ترجمه مقاله | انجام پروژه دانشجویی

موسسه تاپ مدیریت

موسسه تاپ مدیریت تز در زمینه , ترجمه مقاله و متون عمومی و تخصصی , مشاوره رایگان انتخاب انجام پروژه دانشجویی بیش از ۵ سال فعالیت داشته و در طول سالهای فعالیت همواره در جهت بهبود عملکرد گام برداشته و سعی داشتم ایم به عنوان یک بازوی کمک آموزشی باری را از روی دوش دانشجویان و دانشگاه ها برداریم . با اتکا به همکاری جمعی از برترین اساتید و فارغ التحصیلان و دانشجویان مقطع دکتری در تمامی رته ها و مقاطع دانشگاهی آماده ارائه خدمات تخصصی آموزشی و کمک به پروژه های دانشجویی و مقالات تخصصی هستیم.

خدمات موسسه

پروژه دانشجویی

تاپ تز در زمینه انجام پروژه دانشجویی و پروژه های پژوهشی و دانشگاهی و پروژه های نرم افزاری در تمام مقطع در کنار شماست.

نگارش مقاله

جهت نگارش مقالات تخصصی در سطح ملی و بین المللی و نگارش مقاله isi در تمام زمینه ها و موضوعات ما مشاور شما هستیم.

ترجمه مقالات

موسسه تاپ تز ارائه دهنده خدمات ترجمه مقالات تخصصی و عمومی در تمام زمینه ها به همراه خدمات چاپ اکسپت

ترجمه مقاله از زبانهای مختلف به فارسی

دپارتمان ترجمه و نگارش مقاله موسسه مشاوران تاپ تز شامل دپارتمانهای زیر مجموعه زبان انگلیسی , زبان فرانسه , روسی , ایتالیایی , اسپانیولی , عربی , ترکی استانبولی , آلمانی میباشد . در گروه مقالات موسسه خدمات متعددی را میتواند به شما ارائه دهد که از آن جمله میتوان به انتخاب موضوع مقالات , نگارش مقاله تخصصی , عمومی , بین المللی و isi  , ترجمه کتب , ترجمه متون از زبانهای خارجی ذکر شده , ترجمه مقالات بین المللی , خدمات پژوهشی اختصاصی , صنعتی , عمومی و دانشجویی و خدمات چاپ اکسپت مقالات اشاره کرد .

ترجمه متون انگلیسی به فارسی و بالعکس

پروژه دانشجویی | انجام پروژه

در بابت انجام پروژه دانشجویی موسسه تاپ تز از نخستین روزهای شروع فعالیت خود که با ارائه خدمات تخصصی پروژه دانشجویی در مقطع کارشناسی شروع بکار کرد تا به امروز که در مجموع بیش از ۸۰۰ تن از برترین های رشته های مختلف دانشگاهی از سراسر کشور با ما همکاری میکنند موسسه مشاوران تاپ تز کارنامه درخشانی داشته است .

این موسسه تا کنون در طول ۵ سال سابقه کاری و خدمات رسانی خود به دانشجویان کشور موفق به ارائه خدمات انجام پروژه دانشجویی , مقاله و انجام پروژه نرم افزاری به بیش از ۲۵۰۰ دانشجو شده است . که حدود ۷۲ % از آنها در مقطع کارشناسی , ۱۴% در مقطع کارشناسی ارشد , ۶ % در مقطع دکتری و حدود ۸% به کارخانجات , موسسات و شرکت های متقاضی ارائه شده است .

انجام پروژه دانشجویی