ساندویچ پانل : تولید ساندویچ پانل , فروش کلی و جزئی

ساندویچ پانل

مجموعه البرز پانل از قدیمی ترین تولید کننده های انواع ساندویچ پانل و تری دی پانل در کشور میباشد , این مجموعه با استعانت خداوند هم اکنون 2 کارخانه تولید ببزرگ در استانهای تهران و اصفهان دارد که در آنها انواع ورق های پیش ساخته ساختمانی را تولید کرده و به سراسر کشور پخش میکند.

ساندویچ پانل
امید که بتوانیم با تولید محصولاتی با کیفیت نقشی هرچند کوچک در شکوفایی کشور ایفا کنیم.

ساندویچ پانل

شرکت البرز پانل یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده ساندویچ پانل میباشد که طبق تکنولوژی روز دنیا در حال تولید این محصول میباشد.

تری دی پانل

شرکت البرز پانل یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده ساندویچ پانل میباشد که طبق تکنولوژی روز دنیا در حال تولید این محصول میباشد.

ساندویچ پانل سقفی

یکی از مهمترین محصولاتی که البرز پانل تولید میکند ساندویچ پانل سقفی میباشد که این محصول بیشتر در کانکس ها مورد استفاده قرار میگیرد

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل نوعی از ورق های پیش ساخته هستند که کاربردهای گسترده ای میتوانند در صنایع ساختمان سازی و سوله سازی و کانکس سازی داشته باشند . این محصول متشکل از 2 لایه فلزی در دو طرف و چندین لایه عایل در وسط میباشند که بر حسب کاربرد تعداد لایه های عایق و شکل ظاهری لایه های فلزی رویه متغیر میباشند.

در حال حاضر در یک تقسیم بندی کلی این محصولات به دو گروه سقفی و دیواری که بر حسب نوع کاربری میباشد تقسیم میشوند . گروه ایران پانل از قدیمی ترین تولید کننده های انواع ورق ساندویچ پانل در کشوئر میباشد که محصولات خود را از طریق نمایندگان فروش یا ارسال مستقیم برای مشتریان در سراسر ایران میفرستد.

با ایران پانل در تماس باشید.

پروسه تولید این پانل ها

این پانل ها برای مصارف مختلفی استفاده میشوند . بر همین اساس تولید کننده ها هم جهت بهبود بهره وری , راحتی در استفاده و… اقدام به اعمال تغییراتی در شکل ظاهری و ساختار ساندویچ پانل میکنند . ایران پانل هم در پروسه تولید این ملاحظات را رعایت کرده و انواع ساندویچ پانل برای مصارف مختلف را تولید میکند.

انواع ساندویچ پانل

به طور کلی ساندویچ پانل ها به دو دسته تقسیم میشود یکی سقفی و دیگری دیواری نوع خب همانطور که از نام آن پیداست برای سقف و دیوار به کار میرود.به طور معمول هم در کانکس های مورد استفاده قرار میگیرد و در ساخت دیوار و سقف کانکس ها و تاقک های پیش ساخته ساندویچ پانل نیز کاربرد دارد.

پانل سه بعدی

امروزه در ساخت و سازها از پانل های سه بعدی استفاده میشود اما چرا به این پانل ها سه بعدی هم گفته میشود به این خاطر که از لایه های مختلفی ساخته شده است به این نام مشهور شده است.پانل های سه بعدی عمدتا از پلی یورتان ساخته شده است و همیشه روی این فوم دو ورق فلزی و یا از جنس میلگرد قرار گرفته است.از مهم ترین سازه های از پیش ساخته همین تری دی پنل ها میباشد که برای ساخت و سازهای با سرعت بالا استفاده میشود مثلا برای ساخت دیوارهای ویلای پیش ساخته و یا اینکه برای ساخت انباری برای پارکینگ ها و کارگاه ها استفاده میشود.پانل ها انواع مختلفی دارند و متریال خاصی در ساخت هر کدام از آنها به کار رفته است برای مثل از فوم پلی یورتان و استایرن که به اصطلاح یونولیت نسوز هم نامیده میشود برای ساخت پنل استفاده میشود حتی ساندویچ پانل هم از این فوم بهره میبرد.

اجرای شاتکریت

برای اجرای شاتکریت ما نیازمند دستگاه های بتون پاش هستیم که بتون را به صورت خشک و یا تر روی پانل ها بپاشد.عمدتا از شاتکریت در صنعت پل سازی و سد سازی و یا تونل سازی استفاده میشود و همچنین در ساخت و ساز جوی ها و کانال های آب نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

شاتکریت

وقتی که شما تری دی پنل و یا دیوار های سه بعدی را در بنای خود نصب میکنید بایستی یک لایه روی آن نیز قرار دهید تا مقاوم تر شود به همین خاطر شاتکریت اختراع شد تا یک لایه سیمانی و یا بتونی روی دیوار ها و یا تری دی پانل قرار بگیرد.شاتکریت توسط دستگاه های مخصوصی اجرا میشود و و با پیستوله به اصطلاح اسپری میشود.

تری دی وال

امروزه دیوار های سه بعدی نیز در صنعت ساخت و ساز بسیار پرکاربرد شده اند و در هر بنا و ساختمانی میتوان تری دی وال ها را مشاهده کرد یکی از خاصیت های تری دی وال عایق بودن آنها میباشد و به هیچ عنوان سرما و گرما را از خود عبور نمیدهد به همین خاطر در صنعت ساختمان سازی جا خوش کرده است

تری دی پانل

تری دی پانل بعنوان یکی از سازه های پیش ساخته میباشد که امروزه دارای کاربردهای فراوانی نیز میباشد اما آیا واقعا تری دی پانل میتواند جایگزین این مصالح گردد یا خیر؟در واقع میتوان از تری دی پانل بعنوان جایگزینی مناسب استفاده کرد چون هم از لحاظ هزینه ها بسیار مقرون به صرفه است  و هم اینکه بسیار سبک میباشد.

30

پروژه های در دست اجرا

76

تعداد مشتریان

17

تعداد محصولات

10سال

سابقه درخشان

شاتکریت

شرکت ایران پانل علاوه بر طراحی و تولید و انواع پانل ها و ساندویچ پانل سعی کرده است تا با اجرای شاتکریت حوزه خدمات خود را کامل تر کند.شاتکریت به معنای بتن پاشی به صورت خشک و یا تر توسط دستگاه های مخصوص بر روی سطوح مختلفی همانند دیوار های پیش ساخته میباشد,در حقیقت شاتکریت سبب میشود که یک لایه سیمانی و یا بتنی بسیار مستحکم بر روی سطح مورد نظر قرار بگیرد تا در مقابل انواع خورنده ها و شرایط آب و هوایی از بین نرود.

سازه سبک lsf

این نوع از سازه ها چند سالی است که بین سازندگان فروش آن افزایش یافته است. بهترین سازه پیش ساخته تحت عنوان سازه lsf میباشد که جهت استفاده در بناهای امروزی است.

تری دی وال

تری دی وال ها هم همانند تری دی پنل ها هستند و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد و تنها در جزئیات یعنی فورم پلی استایرن و یا پلی یورتان به کار رفته در آنها تفاوت دارند

تری دی پنل

یک نوع دیوار از پیش ساخته شده میباشد که در ساخت و سازهای امروزی بسیار پرکاربرد و پر مصرف است و اسکلت کلی یک بنا را میسازد